Hergün 10 binlerce Türk bu platformada buluşuyor.Paylaşım yapmak, İlan yayınlamak, ve Etkinlik oluşturmak için hemen Sende hemen Hesap oluştur

Hasta ve yaşlı bakıcıs hizmeti

Hashtag

Nasıl bir hasta bakıcısı arıyorsunuz?

Yaşlı Bakıcısı

Yalnız yaşayan, yaşlılık vesilesiyle veya fiziksel rahatsızlığınız nedeniyle yapmakta zorlandığınız işlere sizin adınıza koşacak bir yardımcıya ihtiyaç duyuyorsanız Evinizdekibakici.com olarak; size en uygun yaşlı bakıcısını en kısa sürede bulabiliriz.

Hasta Bakıcısı

Belirli hastalıklar geçiren, kaza veya doğuştan gelen bir hastalığa sahip, bakıma ihtiyacı olan yakınlarınızı deneyimli ve güvenilir hasta bakıcılara emanet edebilirsiniz. Evinizdekibakici olarak; en güvenilir hasta bakım hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Hemşire Hizmeti

Bazı hastaların uzun hastalık dönemleri olur ve bu hastalarımızı sürekli hastane ortamında bırakmak istemeyiz. Onlara evde küçük bir hastane kurup yanlarına da aynı hastanede bakılırcasına bakabilecek deneyimli hemşireler arıyorsanız Evinizdekibakici güvencesiyle sizlere en uygun hizmeti sunmaktayız.

Yoğun Bakım Hemşiresi

Yoğun bakım hemşireliği oldukça güç bir iştir. Özellikle hastaya evde bakılacaksa daha fazla tecrübe gerektirir. Hastanın her türlü bakımını ve takibini yapabilecek, birçok konuda deneyimli yoğun bakım hemşirelerimizi Evinizdekibakici.com olarak sizlere sunmaktayız.

Alzheimer Hasta Bakıcısı

Yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer hastalarınızı emin ellere emanet edebilirsiniz. Tecrübeli ve referanslı Alzheimer hastalığı konusunda bilgi sahibi, hasta bakıcısı istiyorsanız Evinizdekibakici.com sizinle.

MS Hasta Bakıcısı

MS (Multipl Skleroz) hastalığı ilerlediğinde bakıcıya ihtiyaç duyabileceğiniz zor bir hastalıktır. MS hastalığı konusunda tecrübeli bakıcılar arıyorsanız Evinizdekibakici.com olarak; size hemen yardımcı olabiliriz.

Parkinson Hasta Bakıcısı

Parkinson hastası aile bireyleriniz için eğitimli, sertifikalı, yatılı veya gündüzlü, tecrübeli hasta bakıcı istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Evinizdekibakici.com güvencesiyle sizlere en uygun yardımcıyı bulabiliriz.

Demans Hasta Bakıcısı

Demans; unutkanlığın hastalık düzeyinde olan halidir diyebiliriz. Bu durum hastanın günlük yaşamsal fonksiyonlarını etkiler, algılamada güçlük yaşar ve hastanın yaşamını olumsuz yönde etkiler. Demans hastalığı olan hastalarınızı güvenilir bir bakıcıya emanet etmek istiyorsanız, Evinizdekibakici.com olarak Demans hasta bakıcınızı sizin için bulabiliriz.

Engelli Hastaya Bakıcı

Engelli, yaşlı veya genç hastalarımız için hayat daha kolay olabilir. Her yaşa mensup yatılı veya gündüzlü, deneyimli, güler yüzlü, merhametli bakıcıları Evinizdekibakici.com olarak gönül rahatlığıyla hizmetinize sunmaktayız.

Felçli Hastaya Bakıcısı

Felçli hastalarınızın eli ayağı, gözü kulağı olabilecek yatılı veya gündüzlü, yabancı veya Türk uyruklu, felçli hasta bakımı konusunda tecrübeli hasta bakıcılar arıyorsanız Evinizdekibakici.com size uygun personel için hizmetinizdedir.

Yatalak Hasta Bakıcısı

Kişiler; hastalık, yaşlılık, doğuştan kaynaklanan veya operasyonel durumlarla, dönemsel yada sürekli olarak yatağa bağlı yaşamak durumunda kalabilir. Evinizdekibakici.com olarak sizlere en doğru ve en sağlıklı hizmeti verebilecek yatalak hasta bakıcılarını bulmak için buradayız.

Evde Hasta Bakımı

Belirli hastalıklar geçiren kaza veya doğuştan gelen bir hastalığa sahip olan, bakıma ihtiyacı olan yakınlarınızı deneyimli evde hasta bakımı hizmeti veren güvenilir, tecrübeli doktor, hemşire veya bakıcılara emanet edebilirsiniz.

Refakatçi

Hastane de veya evde ameliyat olan yada geçici bir hastalığı olan hastanız var ve bir kaç günlük refakatçi arıyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Evinizdekibakici.com

Yatılı Olarak Tüm İllere Hizmet Verilmekte.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Şimdi Arayın.

Tel : 0212 945 40 43

Mobil : 0537 391 86 45

WHATSAPP : 0537 391 86 45

www.hastabakicisiariyorum.com

www.evinizdekibakici.com

. Towntalk
chat_bubble_outline2
remove_red_eye81

Bu kullanıcıya mesaj göndermek yada paylaşıma yorum yapmak için hesap oluştumanız gerekmektedir.

Hesap oluştur

https://www.evinizdekibakici.com/

https://www.hastabakicisiariyorum.com/

Yakınınızdaki Paylaşımlar