Hergün 10 binlerce Türk bu platformada buluşuyor.Paylaşım yapmak, İlan yayınlamak, ve Etkinlik oluşturmak için hemen Sende hemen Hesap oluştur

BELÇİKA'DA BİR TÜRK VATANDAŞIMIZI DAHA KAYBETTİK

Hashtag

ünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Belçika’da yaşamını yitiren Türk sayısı bu sabah itibarıyle 5’e yükseldi.

Afyonkarahisar ilinin Emirdağ ilçesine bağlı Gömü beldesi nufusuna kayıtlı 1948 doğumlu Şakir Gönen, bu sabah koronavirüs enfeksiyonuna bağlı rahatsızlık nedeniyle Brüksel’de yaşamını kaybetti.

Alınan bilgilere göre, koronavirüs enfeksiyonundan bu sabah hayatını kaybettiği belirlenen Şakir Gönen’in eşi ve oğlu kontrol amaçlı hastane de tedavi altına alındılar.

Brüksel Saint-Josse belediye sınırları içinde ikamet eden Şakir Gönen’in koronavirüs enfeksiyonu nedeniyle yaşamını kaybettiğini doğrulayan Başkan Emir KIR, “Hepimizin yakından tanıdIğı Şakir Gönen abimiz, örnek bir insan ve iyi bir babadır. Acımız çok büyük, çok üzgünüz. Kendisine Allah’tan rahmet aile yakınlarına başsağlığı diliyorum. Ayrıca bütün hastalarımıza da acil şifalar diliyorum. Buradan herkesin dikkatli olması için tekrar çağrı yapıyorum. Lütfen zorunlu olmadıkça evlerimizden dışarıya çıkmayalım. Olayın ciddiyetini anlamak için daha çok vatandaşımızın ölmesini beklemeyelim. Bu haber inşallah vatandaşlarımızın gözünü açmasına vesile olur” sözlerine yer vererek, vatandaşları alınan önlemler konusunda uyardı.

Belemtürk olarak yaşamını kaybeden Şakir Gönen’e Allah’tan rahmet tüm aile yakınlarına başsağlığı diliyor, acılarını yürekten paylaşıyoruz.

https://www.belemturktv.com/

. Towntalk
remove_red_eye1823

Bu kullanıcıya mesaj göndermek yada paylaşıma yorum yapmak için hesap oluştumanız gerekmektedir.

Hesap oluştur

Yakınınızdaki Paylaşımlar