Hergün 10 binlerce Türk bu platformada buluşuyor.Paylaşım yapmak, İlan yayınlamak, ve Etkinlik oluşturmak için hemen Sende hemen Hesap oluştur

AMERİKA'DAN TÜRKİYE UYARISI !!!

Hashtag

Amerika Birleşik Devletleri Avustralya, Brezilya, Kanada, Şili, Japonya, İsrail, Pakistan, Tayland ve Türkiye'de artan Corona Virüs vakalarına işaret ederek, Türkiye'ye gerekli olmadıkça seyahat edilmemesi uyarısında bulundu.

Amerika Birleşik Devletleri'nin Ankara Büyükelçiliğinden yapılan açıklamada "Avustralya, Brezilya, Kanada, Şili, Japonya, İsrail, Pakistan, Tayland ve Türkiye’de #KOVİD19’un yaygınlaşması nedeniyle gerekli olmadıkça bu ülkelere seyahat etmeyin." denildi.

Yeni koronavirüsün (COVID-19) neden olduğu bir solunum yolu hastalığının sürekli yayılmaya devam etmekte olduğuna dikkat çeken açıklamada "CDC, yolcuların Türkiye'ye zorunlu olmayan tüm seyahatlerden kaçınmasını önerir. Yaşlı yetişkinler ve ciddi kronik tıbbi rahatsızlıkları olan her yaştan insan ciddi hastalık riski altındadır. Gezginler hasta insanlarla temastan kaçınmalı ve ellerini en az 20 saniye boyunca sabun ve suyla yıkamalıdır. Sabun ve su hazır bulunmuyorsa, en az% 60 alkol içeren alkol bazlı el dezenfektanı kullanın.

Türkiye'den dönen yolcular seyahatten döndükten sonra 14 gün evde kalmalı, sağlıklarını izlemeli ve sosyal mesafeyi uygulamalıdır." denildi.

. Towntalk
remove_red_eye2516

Bu kullanıcıya mesaj göndermek yada paylaşıma yorum yapmak için hesap oluştumanız gerekmektedir.

Hesap oluştur

Yakınınızdaki Paylaşımlar