Hergün 10 binlerce Türk bu platformada buluşuyor.Paylaşım yapmak, İlan yayınlamak, ve Etkinlik oluşturmak için hemen Sende hemen Hesap oluştur

Cocuk Bakiciligi isi ariyorum

Hashtag

Amerika'nin Dogu yakasında yatılı cocuk bakiciligi isi ariyorum. Green kart sahibiyim. 2017 yilindan beri Amerika'da yasiyorum, 55 yasindayim.

2 yili askin zamandir Boston'da egitimli ve kariyer sahibi bir Turk ailenin 2 guzel cocuguna bakiyorum. Türkiye'de çocuk bakıcılığı tecrübem var. Bunun dışında kendi 3 cocugumu yetiştirdim ve okuttum. Ayrıca iki torunuma baktım. Klasik Anadolu mutfağı yemeklerini çok güzel yaparım. Covid-19 konusunda cok hassasim ve hijyen konusunda ayrıca cok dikkatliyim. Çocuklara bakarken ailenin yönlendirmesi ve kuralları çerçevesinde hareket etmeye özen gösteririm. Sevgi ve saygı çerçevesinde ailenin doğal bir üyesi hissedebileceğim, cocuklara bir abla ve bir teyze şefkati ve özeni gösterebileceğim bir aile arıyorum. Eğer böyle bir aile tanıyorsanız beni refere ederseniz sevinirim. Mevcut ailemden de gerekirse referans alabilirsiniz.

tel : 929-366-8448 (whats app vardir)

. Jobs
remove_red_eye6

Bu kullanıcıya mesaj göndermek yada paylaşıma yorum yapmak için hesap oluştumanız gerekmektedir.

Hesap oluştur

Yakınınızdaki Paylaşımlar