Hergün 10 binlerce Türk bu platformada buluşuyor.Paylaşım yapmak, İlan yayınlamak, ve Etkinlik oluşturmak için hemen Sende hemen Hesap oluştur

TÜRK ŞOFÖR İNGİLTERE'DE HAPSE ATILDI !!

Hashtag

Yasa dışı göçmenleri Türkiye’ye gönderme planları yapılan İngiltere’de, Ulusal Suç Ajansı’nın radarına takılan bir Türk şoför geçtiğimiz Mart ayında gündeme oturmuştu. M25 otoyolunda durdurulan Türk şoförün kullandığı TIR’ın dorsesinden 17 göçmen çıkmıştı.

Polis, Türkiye’den 36 yaşındaki Hakan Zengin’in Avrupa’ya giden kamyonunun arkasında kaçak yolcuların bulunması üzerine 21 Mart’ta tutuklanmıştı.

İngiltere Ulusal Suç Ajansı (NCA) yetkilileri, 21 Mart Pazar günü alınan bir ihbar üzerine sürücüsü Türk olan bir TIR’ı M25 otoyolu üzerinde durdurulmuştu. TIR’da yapılan aramada, aracın dorsesinde 16 kaçak göçmenin saklandığı belirlendi. NCA ekipleri ve polis, 36 yaşındaki ismi açıklanmayan Türk şoför ve 17 göçmeni gözaltına almıştı. Göçmenlerin Pakistan, Fas ve Cezayir uyruklu oldukları belirlendi.

Zengin, yasadışı göçü kolaylaştırmaktan suçlu bulundu ve Kingston Crown Mahkemesi’ndeki bir yargıç 4 Haziran Cuma günü onu mahkum etti.

. Towntalk
remove_red_eye2126

Bu kullanıcıya mesaj göndermek yada paylaşıma yorum yapmak için hesap oluştumanız gerekmektedir.

Hesap oluştur

Yakınınızdaki Paylaşımlar