Hergün 10 binlerce Türk bu platformada buluşuyor.Paylaşım yapmak, İlan yayınlamak, ve Etkinlik oluşturmak için hemen Sende hemen Hesap oluştur

ESTETISYEN

Hashtag

Ingiltere de Botox ve Filler gibi estetik konusunda popular olan tedavileri saglamak icin Doktor olmak mi gerekiyor?

Elbette Hayir

ABT School olarak tum Turkce konusan topluma yonelik bir egitim baslattik, Doktor veya guzellik uzmani olmasalar dahi kendilerini kisa surede bu konuda egitip, Ingiltere tarafindan Kabul goren sertifika programi ile resmilestiriyoruz.

İngiltere Sağlık Eğtimi Konseyi (Health Education England-HEE) normlarına uygun bir formatta verilen kursun müfredatı da, yine bütünüyle HEE yönergesine uygun hazırlandı. Kursun sertifikasyonu ise, Birleşik Krallık’ta akredite bir eğitim kurumu olan ABT School tarafından gerçekleştiriliyor.

Kurs sonunda, katılımcı guzellik uzmanlarina,hekimlere, Botulinum Toksin ve Dermal Dolgu uygulamaları konusunda “Level/Seviye sertifikalari veriliyor.

İngiliz, Türk veya bir başka ülkeden katılacak olan bütün hekimlere,guzellik uzmanlarina veya bu konuda egitim alip meslek sahibi olmak isteyenlere açık olan eğitim, teorik ve uygulamalı bölümlerden oluşuyor.

Teorik eğitimler bütün katılımcılara online kitapcik halinde yollanirken, uygulamalar küçük gruplar halinde yapılıyor. Uygulamalı bölümde Türkçe anlatim mevcuttur.

________________________________________

Kapsamlı Eğitim & Zengin İçerik

Üç gün boyunca devam eden eğitim, toplamda 18-20 saatlik bir zaman diliminde gerçekleştiriliyor.

Egitim hakkinda bilgi edinmek isterseniz <a href='mailto:[email protected]'>[email protected]</a> veya 07740793299 nolu telefon numarasindan iletisime gecebilirsiniz.

Farklı günlerde yapılan sertifika eğitimleri, Abt School katılımcılarına özel yeniden tasarlandı. Bu sayede, “Botulinum Toksin & Dermal Dolgu” eğitimine katılan hekimler, guzellik uzmanlari veya bu meslege giris yapmak isteyenler icin Botulinum Toksin Başlangıç, Dermal Dolgu Başlangıç eğitimlerini tamamlamış oluyor.

“Bu Kurs Bu Fiyata? Hem de Ingiltere de...”

Şaşırmakta haklısınız. Gerek eğitmenlerimiz, gerek tercümanımız, gerekse eğitim mekânlarıyla yaptığımız sayısız görüşme ve detaylı çalışmadan sonra, böylesine avantajlı bir fiyatla karşınıza çıkabildiğimiz için gerçekten mutluyuz.

Kredi kartlarıyla ödeme veya interest free laybuy taksitli odeme seceneklerimiz mevcuttur.

Eğitimle ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen tıklayınız. www.abtschool.co.uk

. Towntalk
remove_red_eye11

Bu kullanıcıya mesaj göndermek yada paylaşıma yorum yapmak için hesap oluştumanız gerekmektedir.

Hesap oluştur

Yakınınızdaki Paylaşımlar