Hergün 10 binlerce Türk bu platformada buluşuyor.Paylaşım yapmak, İlan yayınlamak, ve Etkinlik oluşturmak için hemen Sende hemen Hesap oluştur

Bir Dakika Britanya, 13 Temmuz 2021

Hashtag

🔴Amazon İngiltere’nin eski başkanı Douglas John Gurr, gelecek ay görevi bırakacak olan Lord Stevens’ın yerine NHS’nin CEO’su olmak için başvuruda bulundu. İngiliz iş insanı Douglas Gurr eğer CEO olursa, 150 milyar sterlinlik dev bir bütçeyi yönetecek.

🔴İngiltere’de polis, organize suç örgütlerinin para aklamak için kripto para piyasasına girdiğinin tespit edilmesinin ardından yaptığı operasyonda yaklaşık 300 milyon sterlin değerindeki kripto paraya el koydu.

🔴İngiltere’de corona virüsü salgınında son 24 saatte 36 bin 660 vakanın tespit edilmesi ile toplam vaka sayısı 5 milyon 191 bin 459’a yükseldi. Ülkede 172 günden bu yana en yüksek günlük vaka kayıtlara geçti.

🔴 İngiltere’de pazartesi gününden itibaren gece kulüpleri Mart 2020’den bu yana ilk kez kapılarını tekrar açabilecek ancak Köpük partileri Covid uyarısı üzerine gece kulüplerinde bir süre daha yapılamayacak.

. Towntalk
remove_red_eye10

Bu kullanıcıya mesaj göndermek yada paylaşıma yorum yapmak için hesap oluştumanız gerekmektedir.

Hesap oluştur

Yakınınızdaki Paylaşımlar