Hergün 10 binlerce Türk bu platformada buluşuyor.Paylaşım yapmak, İlan yayınlamak, ve Etkinlik oluşturmak için hemen Sende hemen Hesap oluştur

J1 VİZESİNDE GEÇERLİ OLAN 2 YIL KURALINI KALDIRIYORUZ !!!

Hashtag

"No Objection Letter", yani "İtirazımız Yoktur Mektubu" başvurusu için U.S. Department of State ve Türkiye Washington Konsolosluğu tarafından belirlenen başvuru bedelleri ve posta masrafları dahil olmak üzere ödeyeceğiniz toplam miktar sadece $595'dır.

Eşiniz ya da çocuklarınız J2 vizesiyle sizinle birlikte gelmiş ise, onların da başvuruya dahil edilmesi gerekmektedir. Bu durumda başvuru ücreti $695'dır.

Iki Yil Kurali Kaldir ekibi olarak bütün form ve dilekçeleriniz eksiksiz ve doğru hazırlanarak hızlı bir şekilde bu iki makama iletilir.

İşlemlere hemen başlamak için yukarıdaki Başvuru Formu butonuna tıklayın. Formu doldurup istenilen belgelerle birlikte

<a href='mailto:[email protected]'>[email protected]</a> adresine gönderin.

https://www.ikiyilkuralikaldir.com/

U.S. Department of State, USCIS’e “recommendation letter” gönderdikten sonra genelde 3-4 hafta içerisinde Waiver başvurana ulaşır. Ancak bazen, çeşitli nedenlerden dolayı bu süre uzayabilir. 120 gün dolmadan bu sürecin durumu hakkında soruşturma açılamaz. 120 gün geçtikten sonra ekibimiz sizin adına soruşturma açıp Waiver’in gönderilmesindeki gecikmenin nedenini öğrenebilir. Başvuru ücreti $59’dır ve genelde iki hafta içinde cevap alınmaktadır.

Ödemeyi PayPal, Walmart2Walmart, MoneyGram, Zelle, ya da Venmo ile yapabilirsiniz.

PayPal ile ödeme yapmak isterseniz, işlem masrafı dahil toplam $615 tutmaktadır. Ödemeyi kolayca yapabilmeniz için size bir link gönderilecektir.

Murphy, TX

Iki Yil Kurali Kaldir

https://www.facebook.com/ikiyilkuralikaldir

Phone: 214-843-2240

E-mail: [email protected]

. Marketplace
remove_red_eye3404

Bu kullanıcıya mesaj göndermek yada paylaşıma yorum yapmak için hesap oluştumanız gerekmektedir.

Hesap oluştur

Yakınınızdaki Paylaşımlar