Hergün 10 binlerce Türk bu platformada buluşuyor.Paylaşım yapmak, İlan yayınlamak, ve Etkinlik oluşturmak için hemen Sende hemen Hesap oluştur

LONDRA'DAKİ TÜRKLERE MÜJDE !! BU YIL BİR İLK YAŞANACAK

Hashtag

İspanya, Portekiz ve Kuzey Afrika’dan gelen sıcak havanın yayılmasıyla Cuma günü İngiltere’nin güney doğusundaki bazı bölgelerde sıcaklıkların 33 dereceye ulaşacağı tahmin ediliyor.

Birleşik Krallık Sağlık Güvenliği Ajansı, güney ve orta İngiltere için bu yıl ilk kez ikinci seviye bir uyarı yayınladı.

Bu, yüksek sıcaklıkların halkın sağlığını etkileyebileceği anlamına gelir. Met Office, güneşlenenleri “aşırıya kaçmaktan kaçınmaları” ve öğle saatlerinde güneşten uzak durmaları konusunda zaten uyardı.

Met Office’den Alex Deakin, “Ülkenin bazı bölgeleri için yılın ilk sıcak havası olaca, ama tam tersi, her yer sıcak ve güneşli olmayacak.” dedi.

Sıcaklıkların zirvesi, Güney Doğu’nun kuzey Londra ve Cambridge çevresinde yüksek UV seviyeleri ve yüksek polen seviyeleri eşliğinde 33 dereceye kadar görebildiği Cuma olacak.

İskoçya’nın doğusunda, sıcaklıklar 20 derecelerin ortalarına ulaşabilir.

Ancak, 1976’da Southampton’da kaydedilen Birleşik Krallığın en sıcak Haziran günü rekorunu kırmak için sıcaklıkların 35.6 dereceyi aşması gerekir.

Kaynak: British Turks- https://www.britishturks.com/londra-bu-hafta-32-derecelik-sicak-hava-dalgasiyla-kavrulacak/

. Towntalk
remove_red_eye1799

Bu kullanıcıya mesaj göndermek yada paylaşıma yorum yapmak için hesap oluştumanız gerekmektedir.

Hesap oluştur

Yakınınızdaki Paylaşımlar