Hergün 10 binlerce Türk bu platformada buluşuyor.Paylaşım yapmak, İlan yayınlamak, ve Etkinlik oluşturmak için hemen Sende hemen Hesap oluştur

İNGİLTERE'DE YENİ BAŞBAKAN YAPILAN ZAMMI GERİ ALDI !! KASIM AYINDAN İTİBAREN İNDİRİM YAPILACAK !!

Hashtag

Liz Truss'ın ilk icraatı İngiltere'de yaşayanların yüzünü güldürdü! National Insurance zammındaki %1.25’lik artış, eski Maliye bakanı Rishi Sunak’ın yönetimi altında getirildi, ancak Tory liderlik yarışı sırasında Liz Truss bunu değiştirme sözü verdi.

Yeni bakan Kwasi Kwarteng, Nisan ayında getirilen National Insurance (Ulusal Sigorta) zammının 6 Kasım’dan itibaren geri alınacağını duyurdu.

Hazine, çoğu çalışanın Kasım maaşlarında doğrudan işverenlerinin maaş bordrosu aracılığıyla Ulusal Sigorta katkı paylarından bir kesinti alacağını, ancak bazılarının Aralık veya Ocak ayına ertelenebileceğini söyledi.

Politika merkezinde gelen açıklama şu şekilde: Sağlık sekreteri, NHS planı açıklanırken ‘ulusal çaba’ çağrısında bulundu: “Refahımızı vergilendirmek hiçbir zaman işe yaramadı. Herkes için yaşam standartlarını yükseltmek için ekonomimizi büyütmek konusunda mazeretsiz olmalıyız. Vergilerin düşürülmesi bunun için çok önemli.”

Kaynak: Londra Gazetesi- https://londragazete.com/ingiltere/256222/national-insurance-zammi-6-kasimdan-itibaren-geri-alinacak/

. Towntalk
remove_red_eye619

Bu kullanıcıya mesaj göndermek yada paylaşıma yorum yapmak için hesap oluştumanız gerekmektedir.

Hesap oluştur

Yakınınızdaki Paylaşımlar